fbpx

Galeria

Saffron na każdą okazję

Wspaniała Sala bankietowa, klimatyczna Waniiliowa i kameralna Jaśminowa oraz ogród – to szerokie spektrum naszej oferty na miejsce imprezy. 

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się każdej z Sal, naszych propozycji co do wystroju oraz sposobu zdobienia serwowanych dań.

Sala Bankietowa

Wesela | Bankiety

Minimalistyczny styl glamour, znakomita akustyka i pojemność nawet do 250 gości. Dodatkowo połączenie z innymi Salami umożliwia wyodrębnienie miejsca na szwedzki stół, imprezowe zacisze, czy dodatkowe atrakcje. To sprawia, że Sala Bankietowa jest idealna na wesela oraz wszelkiego rodzaju konferencje i bankiety

Galeria

Sala Waniliowa

Uniwersalny i stonowany wystrój, pojemność od 30 do 60 osób oraz rodzinny klimat. Sala Waniliowa gościła dzięki temu najróżniejsze okolicznościowo i tematycznie przyjęcia – od urodzin, przez rocznice i imprezy integracyjne, po przyjęcia weselne. Bezpośredni dostęp do wyposażonego w meble ogródka, to tylko kolejny atut Wanilii

Galeria

Sala Jaśminowa

Nasza najmniejsza Sala to propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą zorganizować kamerlne przyjęcie na 20-30 osób. Idealna na rodzinne spotkania takie jak chrzciny, czy urodziny, ale i na wigilię firmową. Podobnie jak Waniliowa, Sala Jaśminowa posiada dostęp do ogródka.

Galeria

Galeria

Miejsce imprezy | Wystroje Sal | Zdobienia talerzy

Sala Bankietowa

Sala Waniliowa

Sala Jaśminowa

Ogródek restauracyjny

Wystój Sal | Różne okazje

Zdobienia talerzy