O nas

SAFFRON Centrum Konferencyjno-Bankietowe jest miejscem w którym zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę. Od kameralnych uroczystości rodzinnych z okazji chrzcin, komunii po eleganckie przyjęcie weselne. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bankiety, dancingi przy muzyce na żywo oraz imprezy karnawałowe. Nasz lokal jest też idealnym miejscem na organizację imprez firmowych takich jak konferencje i szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne.

Kompleksowa obsługa uroczystości pod względem organizacyjnym oraz gastronomicznym pozwala nam na przyjęcie najtrudniejszych zleceń, które realizujemy z najwyższą dbałością o detale z zachowaniem najwyższej jakości.

Naszym Gościom oferujemy przestronną salę na 240 osób z parkietem do tańca lub 500 osób w przypadku organizacji imprez siedzących oraz dwie kameralne sale na 60 i 30 osób. Wygodne i subtelnie udekorowane sale zapewniają niepowtarzalną atmosferę, w której nasi Goście czują się doskonale.

Nasz obiekt to jednak nie tylko przestronne i wygodne wnętrza. Do dyspozycji mamy też duży parking oraz dwa ogródki, które mogą być doskonałym miejscem na relaksacyjne przerwy od intensywnych konferencji i szkoleń, jak również umożliwiają organizację imprez przy grillu .

Spokojna okolica, przyjazna atmosfera oraz dyskretna elegancja sprawiają, że SAFFRON jest idealnym miejscem na celebrację ważnych chwil przez Ciebie i Twoich bliskich.

Serdeczie zapraszamy

Saffron